Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » BUDMA – dzień 2

BUDMA – dzień 2(26/01/2012)

W drugim dniu targów przez Wielkopolskie Wasztaty przewinęło się już nie setki, a tysiące osób – frekwencja dużo większa niż w pierwszym dniu. Większość zwiedzających popatrzyła chwilę, wzięła ulotkę, foldery naszych Partnerów i poszli dalej.. Ale też duża część spośród

W drugim dniu targów przez Wielkopolskie Wasztaty przewinęło się już nie setki, a tysiące osób – frekwencja dużo większa niż w pierwszym dniu. Większość zwiedzających popatrzyła chwilę, wzięła ulotkę, foldery naszych Partnerów i poszli dalej.. Ale też duża część spośród nich zatrzymywała się na dłużej: przypatrywali się szczegółom wykonywanych montaży, rozmawiali z montażystami i zasięgali porad naszych doradców technicznych, nabywali poradniki montażowe. Wydarzeniem tego dnia było jednak seminarium montazowe, na którym wystapienia swoje mieli eksperci programu Mistrzowie Montażu: Krzysztof Mateja, Adam Mścichowski i Tomasz Kogucki – na sali komplet słuchaczy, a było naprawdę interesująco.

Oczywiście przez cały dzień trwały mistrzowskie montaże, bo kilka kolejnych ekip poddało swoje umiejętności ocenie Komisji i przeszli przez ten sprawdzian celująco. Tym większa ich zasługa, że kotwy i konsole, których używamy na Warsztatach są już ubrudzone klejem montażowym, który nie bardzo daje się usunąć. Montażyści muszą więc pracować na takich „brudnych” kotwach, co nie raz skutkuje zabrudzeniem ubrań roboczych, że o rękach nie ma co wspominać.. No, ale i z tym problemem jakoś sobie poradzili. Na koniec dnia kolejnych ośmiu montażystów odebrało swoje dyplomy Mistrzów Montażu.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Galeria zdjęć:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*