Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Markizowa sztuka montażu

Markizowa sztuka montażu(24/01/2012)

Szkolenia dla montażystów przesłon okiennych i bram rozpoczyna w najbliższym czasie poznański producent markiz i rolet – firma MOL. Zapraszani są nie tylko przedsiębiorcy i pracownicy branży osłonowej, ale wszyscy montażyści, którzy chcą poszerzyć swoje kwalifikacje.

Firma MOL zaprasza też pracowników punktów handlowych, którzy chcieliby podnieść swoją wiedzę z zakresu stosowania i montażu takich wyrobów jak: markizy, moskitiery, żaluzje, rolety, bramy i napędy do nich.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu szkolenia oraz w przypadku pozytywnego zdania egzaminu końcowego także certyfikat poświadczający nabyte umiejętności. Patronat nad szkoleniami objął związek Producentów osłon Przeciwsłonecznych i bram, który każdemu absolwentowi szkolenia także wystawi certyfikat rekomendujący.

Szkolenie warte jest 2, 5 tys. zł, ale dzięki wsparciu ze środków unijnych uczestnicy wnosić będą odpłatność od 360 zł. Polecamy także montażystom okien i drzwi, bo dzięki temu można skutecznie poszerzyć zakres swojej działalności i możliwość zarobkowania. Cztery stówki nie majątek, a już pierwsze zlecenie pozwoli zapewne zwrócić sobie tą inwestycję w siebie. Naprawdę polecamy.

Szczegóły w załączniku.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*