Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zrzeszenie na targach BUDMA

Zrzeszenie na targach BUDMA(22/01/2012)

Od wtorku do piątku biuro Zrzeszenia Montażystów Stolarki przenosimy na poznańską Budmę. Tam w ramach Wielkopolskich Warsztatów Montażowych nasi eksperci prowadzić będą sprawdziany dla montażystów, wygłoszą prelekcje, a przez cały czas Targów funkcjonować będzie punkt informacyjny Zrzeszenia.

Wszystkich montażystów zainteresowanych działalnością ZMS, materiałami instruktażowymi, ofertą zaopatrywania się w naszym sklepie korporacyjnym, zachęcamy do przyjazdu do Poznania i do rozmowy. Na miejscu będzie można także dowiedzieć się o korzyściach z przystąpienia do Zrzeszenia, wpisać się do Klubu Dobrych Montaży, a także wypełnić deklarację członkowską. Każdy montażysta – sympatyk Zrzeszenia otrzyma nasz Podręcznik Montażysty wraz z filmem instruktażowym.

Członkowie Zrzeszenia, którzy nie odebrali dotąd bezpłatnych zaproszeń – kart wstępu na Targi, mogą je otrzymać pierwszego dnia Budmy o godz. 9.00 w hallu wschodnim. Prosimy o wcześniejszy telefon.

Na targach BUDMA w Poznaniu jesteśmy od 24 stycznia (wtorek) do 27 stycznia (piątek) w hali nr 5 na Antresoli. Zaczynamy codziennie o 9.30, kończymy o 17.00 . Każdy montażysta i handlowiec jest tu mile widziany.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*