Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Budowlane mistrzostwa narciarskie

Budowlane mistrzostwa narciarskie(14/01/2012)

Nie samymi montażami człowiek żyje, a już szczególnie zimą.. Jak zima, to i narty. Może więc skorzystać z zaproszenia firmy Fakro i wziąć udział w X Narciarskich Mistrzostwach Polski Branży Budowlanej ?

W tym roku odbędą się one już po raz dziesiąty na stoku Jaworzyny Krynickiej (Krynica, podkarpackie) w dniu 25 lutego. Termin niestety koliduje z terminem Śląskich Warsztatów Montażowych, ale kto nie wybierze się jednak w tym dniu do Sosnowca, śmiało może kierować się w stronę Fakro.

Do udziału w zawodach zaproszeni są nie tylko zawodnicy, którzy od dziesięciu lat spotykają się na stoku Jaworzyny Krynickiej, ale także wszyscy, także handlowcy i montażyści stolarki, którzy zechcą dołączyć do grona uczestników tej cyklicznej imprezy organizowanej przez producenta okien dachowych – firmę FAKRO. Narciarskie zmagania budowlańców to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim sportowe emocje na najwyższym poziomie i dawka pozytywnych wrażeń. Można zachęcić do udziału także swoich kolegów z pracy, zaprzyjaźnione ekipy montażowe i skompletować drużynę, która pod wspólną marką weźmie udział w sportowej rywalizacji firm budowlanych.

Druk zgłoszenia i szczegóły tej imprezy można pobrać ze strony: http://zawody.fakro.pl

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*