Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Komplety na seminariach montażowych

Komplety na seminariach montażowych(13/01/2012)

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się propozycja udziału w seminarium montażowym na Budmie. Już dzisiaj zgłosiła się ponad setka słuchaczy, stąd postanowiono o zorganizowaniu tego seminarium w dwóch turach: w dniu 25 stycznia (środa) i 26 stycznia (czwartek).

Ze względu na pojemność salki seminaryjnej limit miejsc został już wyczerpany, dlatego prosimy o nieprzysyłanie już zgłoszeń na to seminarium. Kolejne seminarium montażowe odbędzie się w Sosnowcu w dniu 25 lutego (sobota) – już można przysyłać swoje zgłoszenia na ten termin. Przypominamy, że udział w seminarium montażowym jest bezpłatny.

Wszyscy technolodzy zainteresowani zapisami projektu Normy Montażowej zaproszeni są natomiast do Sosnowca dzień wcześniej (24 lutego) na Konferencję Montażową. Przedstawione tam zostaną założenia do nowej Polskiej Normy na wykonywanie i odbiór prac montażu stolarki budowlanej. Uczestnicy Konferencji otrzymają wcześniej założenia do projektu tej Normy, aby mogli na spotkaniu swobodnie dyskutować i wnosić swoje postulaty i uwagi do jej treści. Projekt Normy powstaje jako inicjatywa całego środowiska branży okienno-drzwiowej.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*