Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Warsztaty Montażowe w regionach

Warsztaty Montażowe w regionach(08/01/2012)

Znamy już miejsca i terminy działania Warsztatów Montażowych na poszczególnych imprezach lokalnych. Regionalne Warsztaty Montażowe to cykl prelekcji i pokazów montażu organizowanych w ramach programu Mistrzowie Montażu na lokalnych targach budowlanych.

W Warsztatach biorą udział nie tylko ekipy montażowe, ale też lokalne środowiska architektów, developerów i inwestorów, zainteresowanych pogłębieniem wiedzy o zasadach poprawnego montażu warstwowego.

Fachowcy montażu okien mają okazję na Warsztatach poddać swoją wiedzę i umiejętności ocenie Komisji Ekspertów i uzyskać honorowy tytuł Mistrza Montażu. W I półroczu 2012 roku Warsztaty zorganizowane będą na następujących targach budowlanych:

BUDMA – Poznań                                   – 24-27 stycznia 2012

SIBEX – Sosnowiec                                 - 24-26 luty 2012

GRYF-BUD – Bydgoszcz                        – 23-25 marca 2012

DOM I OTOCZENIE – Tarnów            – 20-22 kwietnia 2012

DOM I OGRÓD – Gliwice                     – 26-27 maja 2012

Dzięki Partnerom Warsztatów udział w tym wydarzeniu jest dla wszystkich uczestników bezpłatny. Zapraszamy szczególnie montażystów do udziału i do startowania w turniejach Mistrzów Montażu.

Więcej o zasadach montażu warstwowego, o programie Mistrzowie Montażu oraz o działaniach Zrzeszenia Montażystów Stolarki można się dowiedzieć telefonując do biura ZMS pod tel. 722 001 949 lub pisząc na e-mail: ekspert@montaze.info.pl . Zapraszamy

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (8 głosów, średnia ocena: 4,75)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*