Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Na Swięta i Nowy Rok

Na Swięta i Nowy Rok(23/12/2011)

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim montażystom stolarki budowlanej i handlowcom Zdrowych, Pogodnych i Beztroskich Świąt w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół.

Życzymy Wam chwilowego zapomnienia o oknach, klientach i ich problemach, a uciechy z obcowania z najbliższymi, pochylenia się nad ich radościami, troskami i marzeniami. Niech ten czas utwierdzi Was w przekonaniu, że okna, drzwi, klienci są owszem ważni, ale że są też rzeczy i sprawy najważniejsze.

Na Nowy Rok w imieniu biura Zrzeszenia Montażystów Stolarki oraz organizatorów programu Mistrzowie Montażu życzymy Wam szerokiego strumienia zleceń, samych mistrzowskich pomiarów i montaży oraz klientów nie dostrzegających rys. Niech sezon 2012 będzie nie tylko czasem Mistrzostw piłkarskich, ale też dobrym sezonem dla każdego uczciwego fachowca, który swoim mistrzostwem montażowym potwierdza najwyższe standardy polskiego rzemiosła. W piłkę może nie wygramy jeszcze w tym roku, ale w naszej branży już dzisiaj możemy być najlepsi w Europie – czego Wam wszystkim i Waszym klientom serdecznie życzymy. Do Siego Roku…

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*