Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zaproszenie do Poznania

Zaproszenie do Poznania(14/12/2011)

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2012, zapraszają wszystkich handlowców i montażystów stolarki na tą imprezę, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-27 stycznia 2012 roku pod hasłem „Budownictwo przyszłości”.

NOWA ODSŁONA targów Budma będzie się różnić od poprzednich edycji. Za cel postawiła sobie bowiem odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom. Organizatorzy chcą, by targi Budma odgrywały aktywną rolę w wyznaczaniu kierunków rozwoju budownictwa, będąc dla wystawców skuteczną platformą promocji ich innowacyjnych produktów, a dla zwiedzających największą i najbardziej komplementarną prezentacją budowlanych technologii jutra.

 Uczestnicy Wielkopolskich Warsztatów Montażowych, które trwać będą przez 4 dni targowe w hali nr 5 (Antresola) otrzymali od Organizatora pakiet wejściówek uprawniających do nabycia biletów w specjalnych, obniżonych cenach (15 zł). Aby skorzystać z tego wystarczy zgłosić się do biura Zrzeszenia lub przesłać wypełnione zgłoszenie udziału w Warsztatach.

Poza udziałem w Warsztatach Montażowych będzie można oczywiście oglądać również ekspozycje targowe 1420 firm rozłożone na 60 000 mkw. powierzchni , zapoznać się z nowościami producentów oraz wziąć udział w licznych seminariach, wystąpieniach i wykładach. A oto, co m.in. przewidują organizatorzy:

wiedza dla hurtowników i dystrybutorów – marketing i merchandising w budownictwie, także marketing dla sprzedawców stolarki budowlanej

warsztaty dla fachowców – mistrzostwa glazurników, parkieciarzy i dekarzy, interaktywne pokazy i Wielkopolskie Warsztaty Montażowe

porady dla inwestorów – modelowy dom jutra, pokazy montażu okien

szkolenia dla zarządców nieruchomości – energooszczędność i rewitalizacja, a w tym korzyści ze stosowania okien energooszczędnych.

• specjalna promocja premier rynkowych i nowości produktowych w tym wielu produktów stolarki budowlanej

• inspiracje dla architektów – gość specjalny – gwiazda światowej architektury

Targi BUDMA to wiodące targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej. Spotkajmy się więc pod koniec stycznia na poznańskiej BUDMIE. My tam będziemy na pewno.

Zgłoszenie na turniej

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (4 głosów, średnia ocena: 4,50)
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*