Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » Wielkopolskie Warsztaty Montażowe

Wielkopolskie Warsztaty Montażowe(11/12/2011)

Wielkopolskie Warsztaty montażowe to pierwsza w roku 2012 z cyklu imprez dla sprzedawców i montażystów stolarki, organizowanych na regionalnych targach budowlanych w ramach Ogólnopolskiego Programu Mistrzowie Montażu.

Zaczynamy styczniową Budmą w Poznaniu, a potem spotykamy się w Sosnowcu (luty), w Bydgoszczy (marzec), w Tarnowie (kwiecień) i w Gliwicach (maj). Każde Warsztaty zawierać będą część teoretyczną, składającą się z seminarium o montażach, z pokazów poprawnego montażu warstwowego okien oraz fachowych dyskusji i konsultacji ekspertów od okien, okuć, szyb, pian i silikonów. W części praktycznej w ramach turnieju MISTRZÓW MONTAŻU zgłoszeni montażyści poddadzą swoją wiedzę i umiejętności ocenie Komisji Konkursowej. Pozytywna ocena ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki skutkować będzie uzyskaniem dyplomu Mistrza Montażu oraz rekomendacji Zrzeszenia.

Wielkopolskie Warsztaty Montażowe odbędą się w dniach 24-27 stycznia 2012 roku w trakcie targów Budma w Poznaniu. Znajdziecie nas w hali nr 5 na Antresoli.

Od pierwszego dnia targów (wtorek) trwać będą pokazy mistrzowskich montaży, a do Waszej dyspozycji będą konsultanci techniczni naszego Programu. W ostatnim dniu targów (piątek) rozdamy dyplomy Mistrzom Montażu w obecności ekspertów branżowych i dziennikarzy. W drugim dniu Budmy (środa) zorganizujemy natomiast seminarium montażowe, na którym eksperci Zrzeszenia poruszą kilka kwestii związanych z wykonywaniem montaży okien oraz z prowadzeniem firmy handlowo-montażowej. Planowane tematy wystąpień to:

- Najczęstsze błędy w montażach – jak ich uniknąć?

- Podstawowe zasady wykonywania montażu warstwowego okien i drzwi

- Jak prowadzić firmę handlowo-montażową, aby to się wciąż opłaciło?

Zapraszamy na nasze Warsztaty wszystkich zainteresowanych tematyką montażu stolarki i profesjonalizacją zawodu montażysty. Na miejscu obecni będą członkowie i eksperci Zrzeszenia Montażystów Stolarki, którzy udzielą Wam wszelkich informacji na temat możliwości dokształcania się zawodowego, pozyskania wsparcia technicznego i prawnego oraz tańszego zaopatrzenia się w materiały do montażu okien i drzwi. Na miejscu można będzie również dowiedzieć się więcej o pracach Zrzeszenia i złożyć deklarację przystąpienia do grona członków tej pierwszej Korporacji zawodowej montażystów.

Udział w Wielkopolskich Warsztatach Montażowych jest bezpłatny !

harmonogram Warsztatów Budma

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 5,00)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. Husna napisał:

    Żałuję, że nie miałam możliwości uczestniczenia w aatsztwrach w Poznaniu. Projekt wydaje się strasznie ciekawy, aczkolwiek nie do końca jasne jest dla mnie jak to wszystko będzie się odbywało. Mam nadzieje, ze będą jeszcze okazje, żeby wziąć udział w jakimś spotkaniu, ktf3re przybliży mi i rozjaśni całość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*