Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Sklepy » P.H.U Montex

P.H.U Montex(08/12/2011)

Nazwa/firma: P.H.U Montex Adres (kod, miejscowość): 58-150 Strzegom Ulica i nr. domu: Malinowa 14 Osoba do kontaktu: Grzegorz Cedzidło Telefon kontaktowy: 691359092 Adres e-mail: g.cedzidlo@wp.pl Firmowa strona www: www.okna-montex.za.pl Powierzchnia sklepu: 20-30m2 Nazwy dostawców: Okien pionowych: Okien dachowych: Roto Drzwi:

Nazwa/firma: P.H.U Montex
Adres (kod, miejscowość): 58-150 Strzegom
Ulica i nr. domu: Malinowa 14
Osoba do kontaktu: Grzegorz Cedzidło
Telefon kontaktowy: 691359092
Adres e-mail: g.cedzidlo@wp.pl
Firmowa strona www: www.okna-montex.za.pl
Powierzchnia sklepu: 20-30m2

Nazwy dostawców:
Okien pionowych:
Okien dachowych: Roto
Drzwi: Porta
Rolet: Amidex
Inne:

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. MANIEK napisał:

  Chciałbym sprostować, że reklamację przyjęła firma EKO-OKNA.

 2. MANIEK napisał:

  Firma bardzo nieprofesjonalna. Działają chyba jedynie dlatego gdyż robią niskie ceny. Cała reszta to porażka.
  Zamówiłem dwa komplety (okno+drzwi balkonowe) w kolorze orzech. Montaż jednego kompletu trwał 5 godzin i nie został należycie wykonany. Drugi troszkę krócej. Właściciel a zarazem montażysta (był jeszcze pracownik co dopiero się uczył)twierdził, że nie da się np. ustawić pionu bo okna są w kolorze a nie białe. Wyciął pióra w łączniku „H” bo nie chciały się spasować, gdyby nie moja interwencja to uszkodziłby chyba wszystkie. Uszkodził ramy wbijając kołki. Wystające kołki pozaginali. Dosłownie „jak w usterce” . Widać to na zdjęciach.
  W trakcie wyjmowania starego okna PCV szyby im pękły i wpadły do wewnątrz mieszkania. Mój błąd to zapłacenie z góry za zamówienie.
  Właściciel kazał pracownikowi wynieść poziomicę do auta abym nie mógł sprawdzić ale miałem własne.
  Uważajcie Państwo na to co wypisują na fakturach bo znajduje się tam jedynie usługa budowlano-montażowa, a kupiliście gotowy wyrób. Wymusiłem zapis, że dotyczy zakupionych okien z zamówienia nr itd.
  Po 1,5 roku okazało się, że są nieszczelności w poprzeczkach drzwi balkonowych na początku grudnia’2018. Jest już marzec’2019 o gość ma to w d… Po pierwszej rozmowie telefonicznej (odebrał) już więcej nie odbiera, nie odpowiada na mail’e, sms-y. Całe szczęście, że mam zgłoszenie na piśmie z ich biura. Sprawa jest już Rzecznika Praw Konsumenta, producenta profili „ALUPROFIL” oraz producenta gotowych okien „OKNO-PLAST”- który w ciągu dwóch dni zareagował na moje zgłoszenie. Mam nadzieję, że poniosą konsekwencje.
  Zero szacunku oraz zainteresowania po zapłacie.
  Jednym słowem firma tragiczna odradzam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*