Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Sklepy » DrzwiPol Polskie Centrum Drzwi

DrzwiPol Polskie Centrum Drzwi(06/12/2011)

Nazwa/firma: DrzwiPol Polskie Centrum Drzwi Adres (kod, miejscowość): 56-400 Oleśnica Ulica i nr. domu: ul. Bolesława Krzywoustego 71/9 Osoba do kontaktu: Robert Kubasik Telefon kontaktowy: 880-016-316 Adres e-mail: biuro@drzwipol.pl Firmowa strona www: drzwipol.pl Powierzchnia sklepu: 10-20m2 Nazwy dostawców: Okien pionowych:

Nazwa/firma: DrzwiPol Polskie Centrum Drzwi
Adres (kod, miejscowość): 56-400 Oleśnica
Ulica i nr. domu: ul. Bolesława Krzywoustego 71/9
Osoba do kontaktu: Robert Kubasik
Telefon kontaktowy: 880-016-316
Adres e-mail: biuro@drzwipol.pl
Firmowa strona www: drzwipol.pl
Powierzchnia sklepu: 10-20m2

Nazwy dostawców:
Okien pionowych:
Okien dachowych:
Drzwi: Delta, Gerda, PTZ, Stalprodukt
Rolet: antywłamaniowe
Inne:

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (8 głosów, średnia ocena: 3,38)
Komentarze Dodaj komentarz
 1. Halina Suwała napisał:

  Panowie przyjechali przeprosili, częściowo naprawili usterki, maja naprawić resztę w niedługim czasie.Poinformuje jak sprawa została zakończona.Jestem zadowolona bo jest nadzieja pozytywnego zakończenia.

 2. Halina Suwała napisał:

  Ja też korzystałam z usługi tej firmy. Drzwi zamontowano 14 grudnia 2016 r. Na drugi dzień zauważyłam, że futryna jest krzywo zamontowana a drzwi mają kilkumilimetrowe szczeliny. Wycięcia na zamki mają pokrzywione ostre krawędzie. Brak bolców antywłamaniowych przy drzwiach chociaż otwory w futrynie dla nich są. Futryna dodatkowo lepka w dotyku (w umowie proszkowo malowana?). Po wielu telefonach, dwukrotnie pisanych mailach nie naprawiono usterek. Pan z którym podpisywałam umowę i podany jako osoba do kontaktu nic z tą sprawą nie zrobił. Obecnie górny zamek słabo działa, odpadł środkowy zawias. Próg odpadł w lutym tego roku. W wielu miejscach również uszkodzony fornit. O tym też informowałam wcześniej. Kontakt od kilku miesięcy z firmą niemożliwy. Ostrzegam przed tak nieuczciwym przedsiębiorcą. Została mi tylko droga sądowa.

 3. Dariusz Maj napisał:

  Oszuści i złodzieje.Zamontowali mi drzwi może podobne, ale sporo tańsze, niż zamawiałem. Oczywiście w cenie droższych.

 4. anna napisał:

  Firma niesolidna pan nie oddzwania zwodzi z terminami.Maskownicy do drzwi mimo wielu obietnic nie dowiózł…ODRADZAM

 5. cd. zawiedziona klientka napisał:

  Nie wiem, czy mój powyższy wpis poskutkował, czy po prostu pan znalazł dla mnie trochę czasu. W każdym razie problem został rozwiązany. Nie byłoby wpisu i moich nerwów, gdyby pan mnie nie zwodził codziennie obietnicami i powiedział konkretnie kiedy dokonana zostanie naprawa. Z pracy panów montażystów jestem zadowolona i dziękuję.

 6. zawiedziona klientka napisał:

  Sugerując się posiadaniem certyfikatu tej firmy zamówiłam u nich drzwi, które zostały zamontowane 21.02.2017 r. Po kilku dniach zauważyłam,że jest prześwit światła między progiem a drzwiami. Od ponad dwóch tygodni wydzwaniam do pana w Łódzkim oddziale, z którym podpisałam umowę,gwarantującą mi dwa lata gwarancji. Pan zbywa mnie codziennie obietnicami, że ktoś przyjdzie, lub udaje zdziwionego, że jeszcze nikt nie był.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*