Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Zrzeszenie montażystów » SKLEP dla fachowców

SKLEP dla fachowców(23/11/2011)

Od poczatku lipca działa już w pełni specjalistyczny sklep dla członków Zrzeszenia, w którym w jednym miejscu można zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne materiały do montażu warstwowego.

Dzięki temu, że liczba uczestników naszej korporacji zawodowej rośnie z dnia na dzień, spodziewamy się uzyskiwać dla Was u Dostawców coraz to bardziej korzystne warunki zakupów i korzystne ceny. Dodatkowo w porozumieniu z Dostawcami, w każdym miesiącu będziemy się starali proponować jakiś materiał lub narzędzie w nadzwyczaj atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Każdy z członków Zrzeszenia ma w sklepie możliwość zamówienia konkretnych materiałów w konkretnych ilościach, po niższych niż inni, bardzo atrakcyjnych cenach. Zadzwońcie, a nasz Ekspert doradzi Wam ewentualnie jakie materiały wybrać, w jakich ilosciach i jak je najlepiej zastosować. Po rozmowie i ostatecznym zdecydowaniu wystarczy już tylko złożyć zamówienie, a materiały w ciągu 1-2 dni dotrą pod wskazany adres.

Aby zobaczyć jakie ceny są zaproponowane w naszym Zrzeszeniowym sklepie, otwórz pdf z ofertą lipcową: Sklep dla montazystów – lipiec

lub zajrzyj bezpośrednio do Sklepu dla montażystów.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (24 głosów, średnia ocena: 4,92)
Galeria zdjęć:
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
 1. stol napisał:

  Tak, oczywiście. Sklep Zrzeszenia jest dostępny dla wszystkich, ale tylko montazyści należący do ZMS mogą korzystać ze specjalnych cen (tych czerwonych). Jeszcze przed wakacjami ten sklep dostępny będzie on-line.

 2. jolala napisał:

  moi montażyści należą do ZMS już od listopada, czy to oznacza że jak chce skorzystać ze sklepu to biorę pod uwagę te niższe, czerwone ceny dla ZMS?

 3. stol napisał:

  Sklep jeszcze nie jest aktywny, ale już wkrótce bedzie można zamawiać te materiały przez biuro Zrzeszenia. Wyslemy w tej sprawie indywidualne informacje zainteresowanym..

 4. jolala napisał:

  Gdzie można zamawiać asortyment?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*