Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Elementy umowy montażowej

Elementy umowy montażowej(22/11/2011)

Ukazało się właśnie kolejne wydanie miesięcznika Forum Branżowe, gdzie obok wielu tematów montażowych pojawił się również artykuł o umowach montażowych. Doradca prawny Zrzeszenia wskazuje w nim na 10 elementów, jakie powinna zawierać dobrze skontruowana umowa na prace montażowe.

Po przedstawieniu bardzo konkretnych zapisów takiej umowy, doradca ZMS pisze: „Żadna umowa nie zagwarantuje nam braku kłopotów. One są nieodłącznym elementem naszego życia. Jednak dobrze sformułowana umowa zabezpiecza nasze podstawowe interesy jako przedsiębiorcy (sprzedawcy, montażysty). Pamiętajmy, że nie pisze się jej na okoliczność, kiedy wszystko dobrze się układa, ale właśnie na wypadek niepowodzeń i sporów z klientami.”

Cały artykuł do przeczytania w najnowszym Forum Branżowym, ale dla członków Zrzeszenia Krzysztof Chaciński – nasz ekspert prawny już zapowiedział przedstawienie takiej umowy wzorcowej, z której każdy fachowiec będzie mógł skorzystać i stosować w swojej firmie. Już w grudniu będzie można ją otrzymać z biurze Zrzeszenia.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (3 głosów, średnia ocena: 4,67)
Tagi: , , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz
  1. andrzej napisał:

    Kompletna sprawdzona, napiana przez prawnika,który specjalizuje się w budownictwie umowa napewno przyda się każdej firmie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*