Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Pokaz Montażowy na Torwarze

Pokaz Montażowy na Torwarze(13/10/2011)

Wszystkich sprzedawców i montażystów zainteresowanych zasadami poprawnego montażu okien energooszczędnych zapraszamy wraz z osobami towarzyszącymi na kolejny Turniej Montażowy na warszawskim Torwarze w dniach 15-16 października 2011.

W trakcie targów budowlanych MuratorEXPO – Budowa – Remont – Dom i Wnętrze, organizowanych w weekend 15-16 października w Warszawie na Torwarze, przeprowadzimy pokazowy Turniej Montażowy. Przez obydwa targowe dni w godzinach 11.00 – 16.00 zaproszone ekipy – członkowie Zrzeszenia Montażystów Stolarki, zaprezentują swoje własne sposoby na montaż okien poza murem, w warstwie ocieplenia. Będzie to okazja dla targowych gości – inwestorów indywidualnych do poznania zasad poprawnego montażu warstwowego, nowych technik montażu oraz najlepszych ekip montażowych.

Pokazom towarzyszyć będzie omawianie poszczególnych etapów montażu oraz bezpośrednie konsultacje specjalistów z firm-Partnerów programu edukacyjnego Mistrzowie Montażu (Drutex S.A., Selena SA, G-U Polska oraz VBH Polska). W sobotnie południe odbędzie się również na Torwarze seminarium nt. montażu warstwowego prowadzone przez ekspertów Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Na targach funkcjonować będzie także punkt informacyjny Zrzeszenia, na którym dowiedzieć się będzie można o działalności tej nowej Korporacji Zawodowej, o warunkach przystąpienia do niej oraz korzyściach jakie przewidywane są dla osób zrzeszonych.

Jeżeli chcielibyście Państwo otrzymać więcej szczegółów na temat Turnieju na Torwarze, prosimy o e-mail na adres:  ekspert@montaze.info.pl .

Zapraszamy do Warszawy w sobotę lub w niedzielę  – 15-16 października.

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (6 głosów, średnia ocena: 4,50)
Komentarze Dodaj komentarz
  1. redaktor napisał:

    Dzięki za uwagę – juz poprawione.. :-)
    Chodzi o czywiście o sobotę i niedzielę 15-16 X. pzdr

  2. fin napisał:

    Potrzebne jest małe sprostowanie:
    Piątek to 14 października. A 15-16-ty to sobota i niedziela. Już planowałem wyjazd na niedzielę, ale.. pjawiły się wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*