Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Zrzeszenie na targach MuratorEXPO

Zrzeszenie na targach MuratorEXPO(13/10/2011)

Ogólnopolskie targi budowlane Budowa Remont Dom i Wnętrze odbędą się w dniach 15-16 października 2011 na warszawskim Torwarze.

Targi te to jedno z ważniejszych wydarzeń branży budowlanej w Polsce dla profesjonalistów i indywidualnych inwestorów. Obecni będą tu producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz z kraju i zagranicy. Rokrocznie w targach bierze udział około 200 wystawców. Prezentacji ich oferty towarzyszy ciekawy program seminariów i szkoleń, a imprezę odwiedzają tysiące gości.

Budującym lub remontującym własny dom, urządzającym wnętrza targi oferują bogaty program edukacyjny poświęcony najważniejszym etapom realizacji inwestycji. Jedno z seminariów poświęcone zostanie tematyce montażu okien, a poprowadzą je konsultanci programu „Mistrzowie Montażu”.  Na targach na Torwarze będzie również stoisko informacyjne Zrzeszenia Montażystów Stolarki, gdzie będzie można porozmawiać nie tylko o sztuce montażowej, ale dowiedzieć się również jak przystąpić do Zrzeszenia oraz jakie korzyści można z tego mieć jako firma montażowa. Zapraszamy 15 lub 16 października do Warszawy.

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (8 głosów, średnia ocena: 4,00)
Tagi: , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*