Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Aktualności » Premiera filmu o montażu okien

Premiera filmu o montażu okien(08/10/2011)

Zakończył się okres konsultacji wersji testowej filmu instruktażowego o montażu okien. Uwzględniliśmy wszystkie uwagi, jakie wpłynęły do biura Zrzeszenia, obecnie trwa udźwiękowienie filmu i jego tłoczenie na płytach DVD.

Ostateczna wersja filmu mieć będzie swoją premierę na warszawskich targach Muratora, w sobotę 15 X o godz. 11.00 w trakcie seminarium poświęconemu montażom. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem tego filmu oraz otrzymaniem jego ostatecznej wersji zapraszamy w sobotę na seminarium na I piętrze Torwaru – początek projekcji godz. 11.15 .

Film dzieli się na 3 części, z których pierwsza poświęcona jest montażowi tradycyjnemu z wykonaniem warstw zabezpieczających silikonem i akrylem, druga mówi o sposobach montażu w środku muru, na krawędzi i poza murem z wykonaniem warstw zabezpieczających taśmami paroszczelnymi i paroprzepuszczalnymi, a trzecia część jest instrukcją regulacji okuć obwiedniowych.

W trakcie targów (15-16 X) odbywać się będą także pokazy montażu okien w ściance specjalnie przygotowanej na tą okazję. Przewidziane są montaże z pomocą systemu JB-D, tworzywowego systemu AD, na metalowych podporach kątowych oraz na podporach drewnianych. Każdy z tych sposobów będzie sfilmowany i sfotografowany, aby po targach opracować kolejne filmy i materiały instruktażowe dla montażystów stolarki. Wkrótce także one zawisną na naszej stronie internetowej oraz dostępne będą na płytach DVD.

Wszystkich, którzy nie będą mogli dojechać na premierę na Torwar, a chcieliby już otrzymać taki film instruktażowy, prosimy o kontakt z biurem Zrzeszenia pod tel. 722 001 949 lub e-mailem: ekspert@montaze.info.pl .

 

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (1 głosów, średnia ocena: 5,00)
Tagi: , , , , ,
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*