Mistrzowie montażu

Znajdź montażystę
Strona główna » Imprezy branżowe » KLASTER Mazurskie Okna

KLASTER Mazurskie Okna(01/09/2011)

KLASTER Mazurskie Okna uruchamia na początku września trwający pięć miesięcy, a obejmujący ponad 140 godzin nauczania, projekt szkoleniowy pt. ,, Jakość przede wszystkim”.

Szkolenie skierowane do handlujących oknami będzie się koncentrować na tym, jak należy zdefiniować dobre okno opierając się na jego właściwościach. Mowa więc będzie o właściwościach okien, o interpretacji wyników badań, o przygotowaniu do rozmowy o dobrym oknie, o obiektywnej mierze jakości technicznej poprzez klasy i wartości właściwości okien, drzwi, rolet.

Klaster jako pierwsza w branży zorganizowana, szczególna forma współpracy, jest projektem wieloletnim. Wymierne, istotne korzyści dla uczestników klastra już są, np.: wspólne projekty inwestycyjne i marketingowe, prowadzące do wspólnego produktu – rolety zewnętrznej, budowania marki ,,Mazurskie okna”, doradztwa organizacyjno-prawnego, wspólnych zakupów, wspólnej sprzedaży, szkoleń, badań, czy choćby kształtowania i upowszechniania zasad etyki w działalności gospodarczej.

Więcej o Klastrze na stronie: www.mazurskieokna.pl

Oceń artykuł
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5 (Jeszcze nie oceniono)
Tagi:
Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*